Išvyka į Kauną

Balandžio 6 dieną 2-3 klasės mokiniai kartu su mokytoja L. Skaisgiriene lankėsi   Kauno muzikiniame teatre. Su dideliu susidomėjimu ir nekantrumu jie stebėjo 2 veiksmų komišką operą vaikams „AUSINĖ KEPURĖ“. Tai geranoriška, šviesi pasaka, kurioje pilna įviariausio „plauko“ personažų. Po žvėrių kaukėmis besislepiantys žvėrys atskleidė blogąsias žmogaus savybes (sanavaudiškumą, egoizmą).   Pagrindinis herojus – nuoširdus, patiklus, sąžiningas Šuo. Opera vaikams baigėsi gėrio triumfu.
Po spektaklio mokinukai aplankė T. Ivanausko zoologijos muziejų, kuriame stebėjo įdomias sausumos ir vandens gyvūnų, paukščių ekspozicijas, evoliucijos įvairovę žemėje. Ekskursiją mokinukai užbaigė aktyvioje veikloje – sūpynėse, karstynėse, kuriose išbandė savo fizines jėgas bei ištvermę.

Po įdomios ir turiningos dienos jie tikrai turėjo daugybę įspūdžių, kuriuos pasakojo savo draugams ir artimiesiems.