Piešiam 2014

Mūsų mokyklos pradinukai, vadovaujami pradinių klasių vyr. mokytojos Linos Skaisgirienės, dalyvavo nacionaliniame vaikų kūrybos dailės darbų konkurse „PIEŠIAM 2014“ tema „Jūros pasakojimai“. Konkurso tikslas – ugdyti kūrybinius ir meninius sugebėjimus, puoselėti vertybines nuostatas. Konkursui buvo atrinkti šių mokinių darbai: Aušrinės Juozelytės (2 klasė), Emos Viktorovaitės (3 klasė), Dangirdo Damidavičiaus (3 klasė), Tautvydo Žilinsko (3 klasė), Karolio Šarkausko (3 klasė). Konkurse dalyvavo daugiau kaip 550 švietimo įstaigų, kurios atsiuntė beveik 3 000 su jūros tema susijusių piešinių. Visi piešiniai mėnesį laiko buvo eksponuojami Vilniaus Gabijos gimnazijoje. Vasario pabaigoje paaiškėjo rezultatai.
Karolio Šarkausko darbas „Žuvų karalienė“ pateko į finalą. Jis buvo apdovanotas diplomu bei piešimo rinkiniu „Colorino Kids“. Kiti konkurso dalyviai bei juos ruošę mokytojai buvo apdovanojami organizatorių padėkos raštais.

Nuotraukose: Karolio Šarkausko piešinys "Žuvų karalienė" ir nacionalinio konkurso "Jūros pasakojimai" dalyviai (viduryje - finalistas Karolis Šarkauskas).