Velykinė šventė

Vilkaviškio rajono Paežerių pagrindinė mokykla prisijungė prie neformaliojo švietimo iniciatyvos „Diena kitaip 2014“ ir serialo „Naisių vasara" konkurso „Vaikų Velykėlės 2014". Tačiau mūsų mokykloje „kitaip“ buvo ne tik diena, o visos dvi savaitės. Dailės ir technologijų mokytojos Rasos Nemeikšienės iniciatyva visos klasės kūrė margutį rekordininką, tam skirdamos dailės pamokas ir savo laisvalaikį. 2 m aukščio margutis buvo suklijuotas iš 11 lapų – prie 10 mokinių klasių prisijungė ir kaimo bendruomenės atstovai.

Visa diena buvo skirta Šv. Velykų laikotarpio tradicijoms prisiminti. 2 pamokų laiku mokiniai margino margučius. Vėliau klausėmės 5 klasės mokinių paruoštos programėlės apie Verbų, Velykų ir Atvelykio susikaupimą, linksmybes ir žaidimus, stebėjome ir dalyvavome jų demonstruojamuose žaidimuose. Pradinių klasių dramos teatras mus parodė spektaklį „Zuikis rūkorius", ragindamas saugoti atgimstančią gamtą ir saugiai elgtis atostogų metu.

Šventę vainikavo margučio rekordininko „išridenimas“ į saulėtą pievą.

Štai taip gražiai mokiniai išlydėjo vieni kitus atostogauti.

Viktorija Zaveckaitė