Kaukė 2014

RAJONINĖ TEATRO ŠVENTĖ „KAUKĖ 2014“

Balandžio mėnesio 10 dieną pradinių klasių dramos būrelis „SMALSIUKAI“, vadovaujami mokytojos L. Skaisgirienės vyko į Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centrą, kur vyko rajoninė teatro šventė „KAUKĖ 2014“. Tą dieną čia rinkosi teatro mylėtojai ir rajono švietimo įstaigų teatro grupės/ dramos būreliai.

Dviejų dalių šventėje buvo atlikti 6 pasirodymai – vaidinimai. Paežeriečiai parodė spektakliuką „ZUIKIS RŪKORIUS“. Nenuorama zuikelis, miške radęs pypkę, sumanė ją išbandyti. „Šitą pypkę jei papūsiu, gal didesniu vyru būsiu!“. O nutiko taip, jog zuikeliui ne tik sveikata sušlubavo, bet ir numesta pypkė namuose nelaimę – gaisrą prišaukė.

Šventėje savo vaidybines improvizacijas parodė ir kiti kolektyvai iš Vilkaviškio lopšelio – darželio „Buratinas“, Alvito pagrindinės mokyklos, Pilviškių „Santakos“ gimnazijos, Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro. Šiais metais pasirodymai atlikti ne tik lietuvių, bet ir anglų kalba.

Paežeriečiai buvo apdovanoti už linksmą pamokantį vaidinimą. Visiems dalyviams įteikti saldieji prizai – tortai ir padėkos raštai už teatro tradicijų puoselėjimą bei sklaidą.

Balandžio 11 dieną prieš pat Velykas jaunieji mokyklos aktoriai pamokančią Zuikio Rūkorio istoriją parodė mokyklos bendruomenei.