Lapkričio 16 -oji yra pažymima daugelyje demokratinių valstybių nuo 1995 metų, kai UNESCO šią dieną paskelbė Tarptautine Tolerancijos diena. Šios dienos minėjimas Lietuvoje - Tarptautinė istorinio teisingumo komisijos įgyvendindamos Švietimo apie totalitarinių režimų nusikaltimus, nusikaltimų žmogiškumui prevencijos ir tolerancijos ugdymo programos dalis.

Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – mozaika. Visi mūsų mokyklos klasių kolektyvai kūrė mozaikas, atspindinčias tolerancijos reikšmę, analizavo tolerancijos ir netolerancijos apraiškų situacijas mokykloje, užrašė juos ant popierinių medžių lapų bei pristatė mokyklos bendruomenei baigiamajame Tolerancijos dienos renginyje.

Lapkričio 16 – 27 dienomis priešmokyklinio ugdymo grupės nariai dalyvavome akcijoje „ Mes skirtingi, mes panašūs“ , kurią organizavo Klaipėdos rajono Gargždų lopšelio darželio „ Saulutė“ bendruomenė. Kartu su mokytoja mokinukai aptarė gerumo sąvoką, mokėsi draugiškumo, supratimo, stengėsi padėti vieni kitiems,  gamino „ Gerumo dėžutę“, kurią puošė savo mintimis apie gėrį ir išsiuntė akcijos organizatoriams.