Priešmokyklinio ugdymo grupės mokinukai kartu su mokytoja ir tėveliais iš buitinių atliekų gamino Advento kalendorius. Kalendoriai buvo pristatyti į parodą, kuri vyko 2015 m. lapkričio 24 d. Marijampolės P. Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje.  Mažieji mokinukai   kartu su mokytoja, lydimi Godos K. mamytės, vyko į Advento kalendorių parodos atidarymo šventę. Šventėje koncertavo Marijampolės etnografinis ansamblis „ Bočiai“ ir Marijampolės vaikų lopšelio darželio „ Vaivorykštė“ priešmokyklinukai. Visi parodos dalyviai gavo dovanų.  Džiugu, kad renginį filmavo Marijampolės televizija ir  lapkričio 25 dienos TV žinių laidos reportaže dar kartą galėjome išvysti mūsų mokyklos mažuosius mokinukus bei gražias šventės akimirkas.