Spalio 13 dieną mūsų mokyklos bendruomenės nariai prisijungė prie nevyriausybinės įstaigos ,,Gelbėkit vaikus“ organizuoto Solidarumo bėgimo. Jame  dalyvavo priešmokyklinio ugdymo grupės ir  1-10 klasių mokiniai. Visiems buvo išdalintos „bėgiko kortelės“ ir specialūs lipdukai. Vėliau buvo paskelbtas Solidarumo bėgimo startas. Bėgimo metu visi buvo raginami bėgti simbolinius kilometrus ir pagal galimybes padėti Lietuvos ir Zambijos vaikams. Prieš tai mokiniai savo artimųjų tarpe ieškojo „rėmėjų“, kurie galėtų paremti kiekvieną nubėgtą Solidarumo kilometrą. Bėgikų nubėgti Solidarumo kilometrai, rėmėjų vardai bei simbolinė nubėgto kilometro suma buvo fiksuojama asmeninėje kortelėje. Kiekvienas dalyvavęs Solidarumo bėgime gavo organizacijos „Gelbėkit vaikus“ padėkos diplomus. Šio bėgimo metu surinktos lėšos buvo skirtos vargstantiems Lietuvos ir Afrikos vaikams apginti vieną iš pagrindinių vaiko teisių – teisę į išsilavinimą.