Mokyklos bendruomenė nusprendė artėjančias Kalėdas pasitikti kitaip nei įprasta, todėl 2016 metų gruodžio 19 dieną vyko 5-10 klasių netradicinio ugdymo diena „Kalėdinė sporto popietė“. Dalyviai: mokiniai, tėveliai ir pedagogai. Veiklos uždaviniai: populiarinti sportinę veiklą mokinių, tėvų ir pedagogų tarpe; stiprinti sveikatą; ugdyti draugišką bendradarbiavimą bei rungtyniavimą; skatinti turiningą-sveikatą tausojantį užimtumą. Mokinių, tėvelių ir mokytojų komandos dalyvavo linksmose estafetėse „Kas greičiau“, baudų metimo rungtyje, draugiškose krepšinio varžybose, įvairiuose sportiniuose žaidimuose. Fizinės veiklos metu dalyviai stiprino visas organizmo sistemas, lavino draugiško bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, pasisėmė daug teigiamų emocijų. Rungtyse pralaimėjusių nebuvo, laimėjo draugystė, o komandų nariai buvo apdovanoti saldžiaisiais prizais.