Jau tampa tradicija, gruodžio mėnesį džiaugtis bendryste ne tik su savo artimaisiais, bet dovanoti kalėdinio džiugesio laukimą ir kitiems. 1-3 klasių mokiniai kartu su mokytoja L. Skaisgiriene gruodžio mėnesį paskelbė gerų darbų mėnesiu. Kiekvieną dieną mes rytmetį pradėdavome pokalbiu, kokį gerą darbą padariau vakar, o kokį žadu daryti šiandien. Vaikų širdelės tapo atviros gailestingumui, savitarpio pagalbai bei nuoširdumui.

Gruodžio 13 d. popietę vykome į Vilkaviškio lopšelį – darželį „Eglutė“. Mažiesiems darželinukams ir auklėtojoms padovanojome kalėdinį spektaklį „Kur Gyvena laimė“. Suskambę Kalėdų varpeliai, besisukančių ,,snaigių“ ir ,,nykštukų“ šokis kaipmat įžiebė Kalėdinę nuotaiką, o laimės ieškojusi ir ją suradusi ,,ragana“ įtikino, kad laimė gyvena šalia mūsų, tik reikia mokėti atverti savo širdį ir įsileisti ją vidun. Netikėtam vaikų džiaugsmui mažieji paežeriečiai liko nustebinti darželio direktorės Renatos Sakalauskienės dovana – kvietimu apsilankyti darželio sveikatingumo programoje su baseino malonumais.
Gruodžio 15 dieną aplankėme Gudkaimio senelių globos namus. Kalėdinis vaidinimas ir 70 kalėdinių angelų nutūpė į senelių rankas. Mažieji mokiniai snaigių ir nykštukų rūbais pasipuošę lankėsi ir nevaikščiojančių senelių patalpose ir dovanojo pačių gamintus angelus. Globos namų direktorius Rimas Murinas pasidžiaugė vaikų nuoširdumu ir noru daryti gerus darbus. Šypsena, geras žodis ir dėmesys kartais reiškia žymiai daugiau nei materiali dovana.
Tikimės, kad noras daryti gera vaikų širdelėse išaugs į kasdienį norą būti atsakingu ir nuoširdžiu žmogumi.