10 klasės šimtadienis

Š.m. kovo 6 dieną vyko 10 klasės mokinių šimtadienis „Mero rinkimai“. Kandidatavo 9 mokiniai ir auklėtoja. Dešimtos klasės mokiniai su maršu sutikti salėje. Kiekvienas iš jų pristatė savo draugą. Kandidatai davė priesaiką, žadėdami nuvalyti palanges, langus, mokytojų automobilius, ištraukti rankas iš kišenių, sutvarkyti sugadintą mokyklos inventorių. Kandidatams teko įveikti ne vieną išbandymą. Dešimtokai dėliojo degtukus ir vienkartinius indelius su bokso pirštinėmis, vaidino klounus, šoko ir dainavo, skalbė nosinę, šoko baletą, bučiavo moteris, auklėtoja suko lanką. Įveikus išbandymus, įteiktas pussatestatis, 100 dienų kalendorius. Mere išrinkta Alvija Bylaitė. Šventės pabaigoje įneštas didelis tortas. Dešimtos klasės tėveliai linkėjo gerai išlaikyti egzaminus, pirmoji mokytoja pristatė trumpai a kiekvieną kandidatą, mokyklos direktorė teikė ramunės žiedlapius su palinkėjimais.

Šventę dovanojo 9 klasės mokiniai ir auklėtoja.