Mokinių tarybos išvyka į Kauną

Š.M. spalio 30 dieną mokinių tarybos nariai ir vadovė vykome į Kauną. Ekskursija prasidėjo Kauno oro uoste. Čia susipažinome su piloto, apsaugos darbuotojo, gaisrininko profesijomis. Mums parodė apžvalgos bokštą ir jame esančius valdymo įrenginius, papasakojo apie lėktuvų kelių taisykles, stebėjome kylančius ir nusileidžiančius lėktuvus. Apsaugos darbuotojas paaiškino, kaip praeiti patikrą, rodė, ką galima matyti lagamine, kokius daiktus galima ir negalima įsinešti. Autobuso vairuotojas apvežė lektuvų pakilimo taku. Gidas Paulius aprodė lėktuvo remonto garažus. Gaisrininkas supažindino su naujausia technika, rodė kaip veikia gesinimo sistema. Mums teko panešti 40 kg sveriantį gesintuvą. Taip pat parodė sniego valymo mašinas, degalų talpyklas.

Vėliau vykome į Botanikos sodą, kuriame pamatėme naujų augalų, praplėtėme žinias apie kai kuriuos augalus.