Solidarumo kilometrai

Vilkaviškio rajono Paežerių pagrindinėje mokykloje nuo seno puoselėjamos savitarpio pagalbos, bendradarbiavimo, altruizmo, tolerancijos vertybės. Mokyklos bendruomenė dažnai dalyvauja įvairiuose socialiniuose projektuose, todėl 2014 m. spalio 17 dieną įsijungė į pirmąjį šalyje visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ organizuotą projektą - solidarumo bėgimą, skirtą padėti sergantiems ir skurstantiems Lietuvos vaikų dienos centrų ir Zambijos vaikams.

Renginio „Junkis-bėk-padėk“ metu buvo renkamos aukos, už kurias bus nupirkta būtiniausių mokymosi priemonių.

Džiugu, kad šis solidarumo projektas kilniam tikslui subūrė visą mokyklos bendruomenę: vaikus, tėvelius, pedagogus, aptarnaujantį personalą. Prie Lietuvos ir Zambijos skurstančių vaikų svajonių išsipildymo prisidėjo ir Paežerių kaimo bendruomenė vadovaujama R. Mockeliūnienės.

Solidarumo bėgimas ne tik suteikė visiems daug gražių įspūdžių, puikų emocijų bet ir jo metu surinktos aukos padės įgyvendinti skurstančių Lietuvos ir Afrikos vaikų teisę į mokslą. Visi kartu mes galime daug.

Socialinė pedagogė Livija Šalaševičienė