Kovo 4 dieną mokykloje šurmuliavo kasmetinė Kaziuko mugė. Mugėje buvo galima nusipirkti įvairių saldumynų, atvirukų, pjaustymo lentelių, karštų sumuštinių. 8 klasės komanda vietoje gamino ir kepė karštus sumuštinius. Sumuštinius greitai išpirko. Broliai, Ernestas ir Matas Uogintai, pardavinėjo pyragus ir pjaustymo lenteles. Damidavičių šeima išpardavė keksus. Kamilė Kundrotaitė ir Paulina Berkevičiūtė pardavinėjo savo gamybos tortą ir kibinus su vištienos įdaru. Pirmokė Aurena siūlė apyrankes, trečiokė Goda – „tinginio“ pyragą, Monika ir Goda (4kl.) – naminius vaflius, Aistis – velykinius atvirukus, septintokė Eglė – rankų darbo papuošalus ir suvenyrus.

Dėkojame mamoms, močiutėms už išradingai iškeptus pyragus, o pardavėjams už dailius įpakavimus, paruoštas prekes pardavimui.