Matematikos konkursas

Kovo 3 savaitė mokykloje pasižymėjo gausa matematikai skirtų renginių.

21 dieną mokinių būrys prisijungė prie kitų pasaulio mokinių ir dalyvavo tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra 2013“. Laukiame gerų rezultatų!

Jiems palaikyti ir padrąsinti 20 dieną įvyko tarpklasinės matematikos varžybos.

5-10 klasių komandos į renginį turėjo atvykti ne bet kaip, o pasipuošę lankstytomis iš popieriaus kepurėmis. Konkurso metu laukė loginės ir fizinės užduotys: pagal pateiktą geometrinę figūrą sugalvoti šūkį ir komandos pavadinimą, atspėti kas paslėpta po gaubtu, kaip galima daugiau prisiminti dainų, kuriose minimi skaičiai, išspręsti pateiktus uždavinius ir prisiminti matematikos teorines žiniais.

Komandų kapitonams teko išmatuoti antro aukšto ilgį su 40 centimetrų liniuote.

Komandų sirgaliai ir nenuobodžiavo – jiems buvo skirta užduotis. Jie turėjo „apkeliauti“ mokyklą ir suskaičiuoti antro aukšto duris ir šveistuvus, skirstant juos į grupes pagal panašumą į geometrines figūras.

Vis dirbo,  skaičiavo, užsirašinėjo, aiškinosi...

Konkurso nugalėtojais paskelbta 6 klasės komanda „Trikampiukai“. Sveikiname juos!

Viktorija Zaveckaitė, 6 klasė