Gegužė – šeimos mėnuo. Ta proga visoje Lietuvoje organizuojami renginiai šeimai. Toks renginys vyko ir mūsų mokykloje gegužės 11 d.. Šventėje skambėjo posmai, šokiai, dainos tėvams ir seneliams. Savo šokius dovanojo jaunesnės ir vyresnės šokėjos, jungtinis pradinių klasių šokių ratelis, skambėjo pradinių klasių, solistės Gabijos dainos šeimai. Mažiausi mokyklos mokinukai parodė trumpą montažą mamai ir kitiems šeimos nariams. Alicija ir Dangirdas deklamuojamais posmais suvirpino mamos širdį, Vilius, Laimutė, Aušrinė, Almantas žodžius skyrė tėčiui ir močiutei. 5 klasės mokiniai taip deklamavo posmus šeimai. Smagu buvo matyti susirinkusių mamų, tėčių, senelių ir kitų artimųjų būrį. Visi kartu džiaugėmės savo vaikų veikla.