Mokykla

Mokyklos misija

Tai bendrojo ugdymo mokykla, teikianti mokiniams priešmokyklinį, pradinį ir pagrindinį išsilavinimą, organizuojanti neformalųjį vaikų švietimą, kurianti mokyklos bendruomenės kultūrą, siekianti padėti mokiniui pasiruošti sėkmingam gyvenimui.

Mokyklos vizija

Pagrindinė mokykla – ugdanti atsakingą, kūrybingą, siekiantį įgyti esminių ir bendrųjų kompetencijų žmogų.

Herbas                                              Himnas                                                            Vėliava

Žodžiai V. Vosylienės
Muzika A. Vilkaitienės, J. Stanevičiaus

Laukuos Suvalkijos tvirti ąžuolai.
      Čia aidi, mus kviečia Kudirkos varpai.
      Kur pinas, vingiuoja takeliai, keliai -
      Prigludę prie miško žali Paežeriai.

Mes ateinam apglėbti tave!

Prie kelio, tarp medžių, po eglių skara,
                                                 Baltuoja lyg gulbė miela mokykla.
                                                 Čia mūsų vaikystė atbėga takais,
                                                 Išeina jaunystės vingiuotais keliais.

Mes ateinam apglėbti tave!

Dėkojam, mokykla, už mokslo žinias,
                                                 Gyvenimo vingiuos minėsim Tave.

Su meilia mums moja šakelė obels,

O jeigu suklupsim - varpelis prikels.

Mes ateinam apglėbti tave!

Bet metai vis bėga kaip upėj vanduo.

Pavasarį keičia auksinis ruduo.

Gyveniman einam ryžto pilni,

Sugrįžtam - anūkais, vaikais vedini.