Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projektio ,,NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PASLAUGŲ PLĖTRA” renginys ,,TROPINIAI IR SUBTROPINIAI AUGALAI”

Lapkričio 23 dieną 7-10 klasių mokiniai mokėsi atpažinti tropinius, subtropinius klimato juostos augalus ir jų anatomiją, fiziologiją, sisteminę padėtį. Taip pat pasimėgavo įvairiais skoniais ir kvapais, sužinojo tropinių ir subtropinių augalų reikšmę žmogui, medicinai ir pramonei, stebėjo prieskoninių augalų apžiūroje ir degustacijoje ir praplėtė žinias apie priekoninių augalų panaudojimą. Mokiniai ragavo apelsinų, greitfurtų, bananų, ananasų, mangų, mandarinų, granatų, avokado, vynuogių, persimonų. Mokiniai įgijo gamtamokslinį supratimą apie pasaulyje augančius egzotinius augalus, jų vaisius, suprato,  kodėl šie augalai neauga natūraliai Lietuvos klimato sąlygomis ir kuo jie skiriasi nuo mūsų šalies augalų, patyrė  mokymosi ir veiklos teigiamas emocijas.