Lapkričio 16 dieną mokyklos bendruomenė minėjo Tarptautinę Tolerancijos dieną.  Šiais metais pilietinės iniciatyvos simbolis buvo raktas, kuris tinka atrakinti kitų žmonių mintis, širdį, jausmus ir įsileisti į savo minčių bei širdies labirintą šalia mūsų esantį kitokį žmogų. Dažnai žmonės savo viduje turėdami pakantumą, supratimą, draugiškumą, pagarbą, ne visada tai atskleidžia kitiems, todėl kartais reikia turėti simbolinį raktą, kuriuo galime atrakinti žmogaus vidinį pasaulį ir padėti atsiskleisti šioms žmogaus savybėms. Prie šios pilietinės iniciatyvos prisijungė ir mūsų mokyklos bendruomenė. Klasės valandėlių metu buvo analizuojama žodžio „tolerancija“ prasmė ir reikšmė. Diskutuota kaip savyje surasti raktą, kad geriau suprastume kitaip mąstančius, kitaip kalbančius, kitaip atrodančius. Kiekvienas klasių kolektyvas kūrė Tolerancijos rakto dalį, kurios buvo sujungtos į bendrą raktą. Tikimės, kad jis atrakins visas žmonių širdis.