Mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai dalyvauja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, vykdomo projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ veikloje. Jų kvietimu, rugsėjo 25 d., pradinių klasių mokiniai vyko į Kauno technikos kolegiją. Ten dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Saulės energetikos paslaptys“. Šios programos tikslas – paskatinti mokinius domėtis energetika ir gamtos mokslais bei pateikti idėjų mokinių savarankiškai veiklai. Kolegijos dėstytojas A. Gavėnas pradžioje trumpai pristatė elektros energijos gamybos principus ir būdus. Mokinius supažindino su iškastinio kuro poreikiu ir naudojimo poveikiu gamtai. Vėliau aptarė saulės fotoelementų veikimo principus ir jų įvairovę, taikymo galimybes. Praktinėje programos dalyje mokiniai išbandė, kaip veikia saulės elementai, konstravo saulės elementais varomus modelius ir su jais atliko įvairius bandymus. Mokiniams šis susitikimas labai patiko, ypač praktinė dalis, kuriai neliko abejingų.