2017 metų kovo 23 d. mokykloje vyko 5-10 klasių netradicinio ugdymo diena - ekologinis projektas „Žemė visų viena“. Tikslai: formuoti mokiniams aplinkosaugines vertybines nuostatas, ugdyti atsakomybės jausmą už mūsų planetą Žemę ir artimiausią aplinką, ugdyti mokinių kūrybiškumo bei iniciatyvumo kompetencijas. Šios dienos veiklos: komandų prisistatymai, kapitonų rungtys, plakatų aplinkosauginėmis temomis kūrimas, komandinis gamtamokslinių užduočių atlikimas,  video „Žmogus ir gamta“ peržiūra, bei aptarimas, viktorina, netradicinės dienos apibendrinimas ir apdovanojimai. Mokiniai, dalyvaudami komandinėse projekto „Žemė visų viena“  užduotyse, kūrybiškai pritaikė žinias ir gebėjimus apie ekologiją, gamtą, jos reiškinius ir pasisėmė daug teigiamų emocijų.

Netradicinio ugdymo dienoje buvo apdovanoti 6-10 klasių geografijos olimpiados „Geografija ir aš“ (mokyklinio turo) nugalėtojai:

I vieta Kasiliauskas Vygintas – 8 klasė,

II vieta Zaveckaitė Viktorija – 10 klasė,

III vieta  Pupkis Rokas – 7 klasė.

SVEIKINAME!