Saugesnio interneto diena – daugelyje pasaulio šalių minima iniciatyva, kuri tapo svarbiu įvykiu informacinio raštingumo kalendoriuje. Prasidėjusi 2004 m. Saugesnio interneto diena išplėtė savo geografines ribas ir dabar minima 150 pasaulio šalių. Saugesnio interneto diena minima vasario antros savaitės antradienį – 2020 metais vyks vasario 11 d. (antradienį).  Šią dieną paminėjo ir mūsų antros bei ketvirtos klasių mokiniai. Juos aplankė Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos bibliotekos vedėja Jolanta Čibirkienė. Viešnia vaikams papasakojo, kaip ir kodėl reikia saugiai elgtis viešojoje erdvėje, visi kartu diskutavo, atliko testą      „Ar moku saugiai naudotis internetu?“.  Mokiniai noriai dalinosi turimomis žiniomis, o taip pat įgijo ir naujų. Viešnia vaikams atvežė vyresniųjų mokinių sukurtas „Saugaus interneto“ taisykles.