Gruodžio 2 dieną devyniolika mūsų mokyklos pradinukų, lydimi savo mokytojų, lankėsi Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyriuje. Čia dalyvavo praktinio mokymo užsiėmimuose. Moksleiviai dekoravo kalėdinius sausainius. Maloniai sutikti ir priimti technologijų kabinete mokytojos Linos Urbšienės, pradinukai buvo supažindinti su sausainių kepimo technologijomis... Tačiau su nekantrumu visi laukė smagiausio etapo – sausainių dekoravimo. Čia pasireiškė kiekvieno mokinuko ne tik meniniai sugebėjimai, bet ir fantazija: sausainiai buvo puošiami įvairių spalvų kremais, pabarstukais. Smagiai praleidę laiką, daug sužinoję ir šauniai padirbėję, supakavę savo gamybos kepinukus, laimingi grįžome namo. Smagu, kad tokiuose užsiėmimuose atsiveria vaikų vidinis pasaulis ir puoselėjamas pažinimo džiaugsmas.