Gruodžio 1 – pasaulinė kovos su AIDS diena, minima nuo 1988 m. Jos simbolis – raudona juostelė.

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro iniciatyva Lietuvos ugdymo įstaigose organizuojami konkursai ir protų mūšiai “AIDS: geriau žinoti”. Šios dienos tikslas – informuoti visuomenę, skatinti brandesnį požiūrį į šią ligą.
Kasmet mūsų mokykla prisijungia prie šios iniciatyvos, todėl gruodžio 2 dieną ugdymo įstaigoje vyko Pasaulinės AIDS dienos protmūšis „AIDS: geriau žinoti 2019“. 5-10 klasių dalyviai varžėsi, kas greičiau atsakys į klausimus apie žmogaus imunodeficito virusą (ŽIV), jo plitimo būdus, prevenciją, gydymą, mokslo naujienas ŽIV ir AIDS srityse. Dalyvius garsiais šūkiais drąsino palaikymo komandos.
Protmūšis – puiki galimybė mokiniams įtvirtinti turimas žinias ŽIV ir AIDS prevencijos srityse arba įgyti naujų, lavinti lyderystės bei komandinio darbo įgūdžius, pasijusti lygiaverčiu komandos nariu.
Biologijos mokytoja Rimanta Jurgelėnaitė