Lapkričio 16-oji – Tolerancijos diena. Tolerancija – tai pakantumas, mandagumas,  pagarba kitiems, supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų, ir pripažinimas, kad jis turi teisę būti kitoks nei mes. Prie šios dienos paminėjimo prisijungė ir mūsų mokyklos bendruomenė. Mokytojai ir mokiniai dalyvavo diskusijose apie toleranciją, aiškinosi jos sąvokos prasmę, aptarė netolerancijos atvejus mokykloje, šeimoje ir valstybėje.
Mokyklos bendruomenė paruošė bendrą kūrybinį darbą „Tolerancijos švyturys“. Švyturio simbolis neatsitiktinis, nes švyturys kaip simbolis reiškia pagalbą, jis rodo kelią laivams, ieškantiems kranto, padeda neužplaukti ant seklumos. Kaip švyturys reiškią saugų kelią laivams, taip ir tolerancija žmonių santykiuose reiškią pakantumą, gebėjimą išlaikyti pagarbą nepaisant skirtingų pažiūrų, tautybės, rasės, skirtingos religijos.
Draugiškas, kolektyvinis-kūrybinis bendruomenės darbas „Tolerancijos švyturys“ ilgai primins apie tolerancijos svarbą mūsų visuomenėje.
Soc. pedagogė Livija Šalaševičienė