Jau šeštąjį rudenį iš eilės šimtuose Lietuvos mokyklų dešimtys tūkstančių moksleivių bėga tam, kad pasaulį padarytų geresne vieta gyventi – visi kartu švenčia solidarumą ir renka paramą tiems, kam jos labiausiai reikia. Šiais metais organizacija „Gelbėkit vaikus“ nuoširdžiai pakvietė Lietuvos mokyklas vėl susiburti kilniam tikslui ir dalyvauti Solidarumo bėgime 2019. Šių metų bėgimo metu surinktos lėšos bus skirtos organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrus Lietuvoje lankančių vaikų gerovei užtikrinti bei padėti Ukrainos teritorijose gyvenantiems vaikams su negalia.

Prie šio kilnaus tikslo prisijungė ir mūsų nedidelė mokyklos bendruomenė. Spalio 11 dieną, nepabūgę stipraus vėjo, ugdytiniai dalyvavo solidarumo bėgime. Siekiant, kad renginys suteiktų daug gražių emocijų, bėgimas buvo paįvairintas linksmomis estafetėmis bei sportinių kliūčių ruožais.

Solidarumo bėgimo popietė subūrė mokyklos bendruomenę kilniam tikslui, ugdė mokinių socialinę atsakomybę, sąmoningumą.

Solidarumo bėgimo organizavimo komanda