Rugsėjis… Margaspalvių jurginų galvos siūbuoja vėjyje – rugsėjis. Virpulys vis dažniau nubėga medžių viršūnėmis – rugsėjis.

Rugsėjo 1-osios skambutis vėl sukvietė į mokyklą mokinius, jų tėvelius ir mokytojus. Mokslo ir žinių šventė mokykloje prasidėjo Šv. Mišiomis bažnyčioje. Mokykloje susirinkę mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai šventiniu minėjimu pratęsė šventę. Sugiedojus himną, buvo iškelta mokyklos vėliava. Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui  E. Domantienė palinkėjo visiems gerų mokslo metų. Sėkmės moksluose, o mokytojams kūrybingumo ir kantrybės linkėjo garbūs šventės svečiai. Pirmokams buvo įteikti Pirmokų pasai ir dovanėlės – sąsiuviniai, pieštukai. Nedrąsiausiai jautėsi mažiausi mokyklos ugdytiniai – ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai, tačiau jais pasirūpino Mikė Pūkuotukas. Jis pasveikino vaikučius prisijungus prie Meškiukų grupės narių ir įteikė grupės simbolius - ženkliukus. Po šventės mokiniai su klasių auklėtojais ir tėveliais sugūžėjo į klases pirmajai klasės valandėlei.

Linkime sėkmingo mokslo metų starto!

Mokytoja Dalytė Bosevičienė