Balandžio 4 d. popietę 9 klasės mokiniai surengė „Šimtadienį“ . Dešimtos klasės mokiniai ir auklėtoja buvo pasipuošę netradiciškai – chalatais. Anot jų, mokykla  - antrieji namai, todėl ir apranga pasirinkta tokia. Teisėjų Komisija (Giltinė, Velnias ir Angelas) kvietė dešimtokus po vieną ir skaitė jų „ nuodėmių sąrašą“. Nuodėmės buvo įvairios: bėgimas iš pamokų, namų darbų atlikimas, nesimokymas, atsikalbinėjimas, rūkymas. Gabija, Erika, Aurimas, Gytis, Paulina atsidūrė Velnio valdžioje, tik vieną Austėją globojo Angelas. Dešimtokai turėjo išpirkti nuodėmes, norint patekti į Angelo Karalystę. Jiems teko atlikti įvairias užduotis: užrištomis akimis atpažinti devintokus, ragauti maistą. Renginio pabaigoje devintokai įteikė Šimtadienio kalendorių, kad dešimtokai nepasimestų dienose, likusiose iki mokslo metų pabaigos.