Kovo 22 d. mokykloje vyko netradicinio ugdymo diena- ekologinis projektas ,,Žeme, esi viena”, skirtas pasaulinei Žemės dienai paminėti. Jo tikslas- formuoti mokiniams aplinkosaugines vertybines nuostatas, ugdyti atsakomybės jausmą už mūsų planetą Žemę. Renginio pradžioje 5-10 kl.mokiniai žiūrėjo dokumentinį filmą ,,Namai” apie mūsų planetą Žemę ir ją kankinančias problemas. Po to vyko integruota biologijos ir geografijos viktorina, skirta pasaulinėms Žemės ir Vandens dienoms paminėti. Trys mokinių komandos atliko įvairias užduotis, atsakinėjo į klausimus. Užduotys buvo nesunkios, tinkančios tiek penktokui, tiek dešimtokui. Visos komandų rezultatai buvo apylygiai: po 22 taškus surinko 9-10 kl. mokinių komanda ir 6 ir 8 kl. jungtinė komanda. Vienu tašku atsiliko 5 ir 7 kl. komanda, surinkusi 21 tašką. Renginio pabaigoje biologijos mokytoja supažindino su švedų šešiolikmetės moksleivės klimato kaitos aktyvistės Gretos Thunberg aplinkosaugine veikla. Daugelį mokinių nustebino, kad jų bendraamžė tokia atsakinga, sąmoninga ir brandi.

Saugokime ir mylėkime savo Žemę.