Vilkaviškio r. Paežerių pagrindinės mokyklos reorganizavimo prijungimo būdu prie Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos sąlygų aprašas

Reorganizuojama prijungimo būdu įstaiga – Vilkaviškio r. Paežerių pagrindinė mokykla, biudžetinė įstaiga, adresas – Stasio Ankevičiaus g. 1, Paežerių k., Pilviškių sen., LT-70309 Vilkaviškio r. sav., kodas 190489015, registras – valstybės įmonės Registrų centro Marijampolės filialas (Juridinių asmenų registras).

Reorganizavime dalyvaujanti įstaiga – Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla, biudžetinė įstaiga, adresas – Nepriklausomybės g. 58, LT- 70108, Vilkaviškis, kodas 302430288, registras – valstybės įmonės Registrų centro Vilkaviškio filialas (Juridinių asmenų registras).

Vilkaviškio r. Paežerių pagrindinė mokykla po reorganizavimo tampa Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos Paežerių pagrindinio ugdymo skyriumi. Paežerių skyriaus pagrindinės veiklos rūšys po reorganizavimo: ikimokyklinis, priešmokyklinis, pradinis, pagrindinis, neformalusis ugdymas.

Vilkaviškio r. Paežerių pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai einanti direktorės pareigas Roma Ciplijauskienė