Kovo 6 dieną lietuvių kalbos mokytoja organizavo „Tvarkingiausio sąsiuvinio“ parodą. Šios parodos tikslai buvo siekti, kad mokiniai pratintųsi atlikti užduotis sąsiuviniuose tvarkingai, laikytųsi bendrųjų reikalavimų, įgustų rašyti taisyklinga, aiškia kalba. Mokiniai galėjo pasidžiaugti darbais, parodyti juos kitiems kaip pavyzdį. Tvarkingiausi sąsiuviniai šių mokinių: Luko Šerio ir Kamilės Talalaitės (1kl.), Viliaus Juodkojo ir Kononenkaitės Godos (3kl.), Godos Navickaitės (4kl.), Alicijos Damidavičiūtės (5kl.), Juliaus Juodkojo (6kl.), Kamilės Kundrotaitės (7kl.), Dangirdo Damidavičiaus (8kl.), Luko Jurkyno (9kl.), Paulinos Berkevičiūtės, Erikos Būdapaitės ir Gabijos Kriščiukaitytės (10kl.)

Gražus ir tvarkingas raštas – raktas i taisyklingą rašymą!