Vasario 13 dieną 5-10 klasių mokiniai  pristatė mini pranešimus, skirtus Lietuvos Nepriklausomybės akto paskelbimo 101 metinėms paminėti. Pranešimuose buvo paminėta  politinė situacija Lietuvoje Pirmojo pasaulinio karo metais ir po jo, Nepriklausomybės akto pasirašymo aplinkybės ir šio dokumento svarba Lietuvos žmonėms. Renginio metu skambėjo eilės apie Tėvynę, laisvę ir nepriklausomybę.

Vasario 15 dieną pradinių klasių mokiniai dalyvavo dailyraščio konkurse „Mano dailus raštas“ ir meninio skaitymo konkurse „Tėvynei iš vaiko širdelės“. Dailyraščio konkurso nugalėtojais tapo Kamilė Talalaitė (1 kl.), Joris Kirvelaitis (2 kl.), Goda Kononenkaitė (3 kl.), Goda Navickaitė (4 kl.). Scenoje skambėjo mokinių deklamuojami eilėraščiai, skirti Lietuvai. Tai meninio skaitymo konkurso „Tėvynei iš vaiko širdelės“ mokyklinis turas. Šio konkurso nugalėtojais 1-2 klasių grupėje tapo Aurena Mikalauskaitė, 3-4 klasių amžiaus grupėje - Goda Navickaitė. Visi mokiniai dalyvavo dėlionės konkurse „Sudėk Lietuvą“. Godai Navickaitei ir Viliui Juodkojui tai pavyko atlikti greičiausiai.

Savo gebėjimus pademonstravo ir PUG mokinukai. Jie ne tik drąsiai jautėsi scenoje deklamuodami eilėraščius, bet ir dalyvavo dailaus rašto konkurse, tuo įrodydami, kad  pasiruošę žengti į pirmąją klasę.

Savo posmais ir mintimis pasveikinome Lietuvą su gimtadieniu.