2019-01-20 mokykloje vyko netradicinio ugdymo diena „Kalba – langas į pasaulį“, skirta Europos kalboms. Renginio organizatoriai  siekė, kad mokiniai suvoktų gimtąją kalbą kaip savo tapatybės dalį, skiepyti toleranciją kitoms kalboms ir kultūroms, lavinti estetinę pajautą, skatinti kalbų mokytis visą gyvenimą.

Pirmą pamoką mokiniai rašė lietuvių, anglų, rusų kalbomis dailyraštį. Vėliau aktų salėje vyko meninio skaitymo įvairiomis kalbomis konkursas. Penktos pamokos pradžioje buvo paskelbti rezultatai, įteiktos padėkos ir prizai.

Rašydami dailyraštį mokiniai labai stengėsi, ypač tie, kuriems ne visada pamokose pavyksta dailiai ir tvarkingai rašyti. Pasidžiaugėme E.Viktorovaitės (9 kl.), K.Kundrotaitės (7 kl.), G.Šarkauskaitės (6 kl.), R.Ryžkovo (7 kl.), E.Mockeliūnaitės (7 kl.) darbais.

Meninio skaitymo konkurse lietuvių kalba nugalėtojais tapo G.Kriščiukaitytė (10 kl.), D.Damidavičius (8 kl.), A.Damidavičiūtė (5 kl.). Anglų kalba gražiausiai tekstus paskaitė A.Damidavičiūtė (5 kl.), A.Kailius (7 kl.), K.Zujauskaitė (5 kl.). Geriausiais skaitovais rusų kalba tapo J.Juodkojis (6 kl.), A.Pupkis (8 kl.), L.Jurkynas (9 kl.). Žiūrovų prizas atiteko M.Norkeliūnui (9 kl.), suvaidinusiam Raudonkepuraitę.