2019 m. pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ Lietuvoje vyks jau dvyliktą kartą. Prie šios akcijos prisijungė ir mūsų mokyklos bendruomenė. Pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ prisiminėme 1991 metų sausio 13-ąją, kuomet vienybės ir laisvės siekio vedini Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę. Tauta atsilaikė prieš sovietinių okupantų ir vietinių kolaborantų agresiją bei bandymą karine jėga įvykdyti perversmą ir apgynė atkurtos valstybės nepriklausomybę. Iniciatyvos simbolis – žvakė, kuri simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę. Žvakių šviesoje paminėjome kruvinuosius 1991 metų sausio įvykius, prisiminėme didvyrius, kurie gynė Lietuvos laisvę. Kiekvienas klasės kolektyvas pristatė kurtus linkėjimus Lietuvai. Pradinukai gamino neužmirštuolės gėlės žiedus ir iš jų sniege dėliojo Laisvės gynėjų dienos simbolius.

Branginkime savo tautos laisvę, nes ji trapi.