Tylus laukimas… Advento popietės metu ruošėme širdis Jėzaus gimimui mumyse... Pradinukai ir priešmokyklinukai gamino tikėjimo laivelius, pakartojo pagrindines tikėjimo tiesas, klausėsi svečių- ses. Gertrūdos ir kun. Virginijaus Vaitkaus pasakojimų. Ses. Gertrūda ne tik kalbėjo, bet ir giesmelių visus pamokino, grojo gitara. Antros klasės mokiniai pasakė savo kūrybos mintis apie Jėzų ir Mariją, pasveikino visus su Šv. Kalėdomis. O antrokė Monika Kriščiukaitytė ne tik kuria eiles, bet ir savo kūrybos giesmę pagiedojo apie Jėzaus gimimą. Jai talkino pirmokė Kamilė. Sugiedoję “Dievo vaikai- tai viena šeima”, pasistiprinę agapėje ir gavę Viešpaties palaiminimą per kunigo rankas, jautėmės pasiruošę Šventoms Kalėdoms. Ačiū penktokėms, kurios padėjo tikybos mokytojai renginio darbuose.Vyresniųjų klasių mokiniai Šv. Kalėdoms ruošėsi mąstydami apie TAIKĄ ir tris dieviškasias dorybes- tai TIKĖJIMĄ, VILTĮ, MEILĘ. Kiekvieną klasė paruošė dorybių pristatymą... Tačiau svarbiausia tai, kad vyko susitikimas su ses. Gertrūda iš Šventosios šeimos kongregacijos. Vienuolė atsakinėjo į gausybę iš anksto jai pateiktų klausimų (nors į visus atsakyti nesuspėjo). Į klausimus atsakyti padėjo ir gerbiamas klebonas kun. Virginijus.

Jau greit, jau greit Kalėdos atkeliaus…

Kasdieninių verpetų sūkury

Atrodo, kad Dangus labai toli,

Tačiau jis čia, visai arti-

Tavoj- manoj širdy.

Gražių Jėzaus gimimo švenčių!