Poeto V. Kudirkos 160- ųjų gimimo metų progaVilkaviškio r. Paežerių pagrindinė mokykla organizavo kaligrafinio rašymo konkursą. Konkursą globojo Lietuvos Respublikos Seimo narys K. Smirnovas, Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius, Implantologijos ir estetinės odontologijos klinika „Neodenta“.

Organizuodami šį konkursą siekėme skatinti jaunimą domėtis V. Kudirkos gyvenimu, veikla ir kūryba, ugdyti pilietiškumą, skatinti mokinius išbandyti gražaus ir raiškaus rašymo meną, ugdyti jų estetinį skonį ir kūrybiškumą. Konkurse kvietėme dalyvauti Vilkaviškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų 2- 10 klasių mokinius.

Rajoninis kaligrafinio rašymo konkursas ,,Kol jaunas, o broli...“ sulaukė 153 mokinių darbų iš 17 rajono mokyklų. Mokinius konlkurse dalyvauti paskatino 36 pedagogai. 1- 4 klasių mokiniai konkursui pateikė 95 darbus iš 13 rajono mokyklų, 5- 10 klasių- 58 darbus iš 11 mokyklų.

Konkurso laureatų apdovanojimas vyko 2018 m. gruodžio 10 d. Paežerių pagrindinėje mokykloje. Mokiniai galėjo pamatyti aktų salėje eksponuojamus konkurso dalyvių darbus, prisiminti poeto V. Kudirkos gyvenimą, veiklą, kūrybą, pabendrauti jaukioje aplinkoje. Geriausių darbų autoriai ir jų mokytojai buvo apdovanoti konkurso partnerių įsteigtais prizais ir padėkos raštais.