Spalio 24 dieną mažieji mokyklos jungtinės ikimokyklinio-priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai kartu su Mike Pūkuotuku lankėsi Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje ir vaikų edukacijos bei laisvalaikio centre Multicentre. Domėjosi vaikų literatūros naujienomis, žaislinėmis knygelėmis, stebėjo teatro lėlių spektakliuką. Susipažino su edukacijos ir laisvalaikio centro Multicentro teikiamomis paslaugomis, dalyvavo kūrybiškumo – konstravimo dirbtuvių užsiėmime, meno laboratorijoje lavino muzikinius bei šokio gebėjimus.

Ši edukacinė išvyka sudarė galimybę plėtotis mažųjų ugdytinių socialinėms, pažinimo, komunikavimo ir meninėms kompetencijoms bei suteikė daug gražių, teigiamų emocijų.