"AIDS: geriau žinoti"

Pasaulinės AIDS dienos išvakarėse  lapkričio 30 dieną Paežerių pagrindinės mokyklos mokiniai pritardami užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro iniciatyvai organizavo mokykloje protų mūšį „AIDS: geriau žinoti“.
       Protų mūšyje dalyvavo 6-10 klasių komandos, kurias sudarė mokiniai, jų  tėveliai bei mokytojai. Visi segėjo raudonus kaspinus – AIDS simbolius, kurie leido suprasti, jog nesame abejingi vienai iš didžiausių pasaulio nelaimę. Kiekviena komanda susigalvojo komandos pavadinimą ir išsirinko savo kapitoną. Taigi „Protmūšyje“ rungėsi 6 klasės komanda „MUS“ , 7 klasės –  „ŽIF-ai“, 8 klasės – „Raudoni aštuntukai“, 9 klasės –  „Leukocitai“, 10 klasės – „Kovotojai“.
       Renginio vedėja biologijos mokytoja Roma Ciplijauskienė paaiškino, kodėl vyksta šis žaidimas, papasakojo, kada ir kaip pradėta minėti AIDS diena. Komandų nariai atsakinėjo į jiems iš anksto paruoštus klausimus.
       Po atkaklios kovos  „Protmūšį‘‘ nugalėjo 7 klasės komanda „ŽIF-ai“. Nedaug nuo jų atsiliko „MUS“ ir „Raudoni aštuntukai“.
       Visos komandos apdovanotos mokyklos padėkos raštai, o atkakliausi žaidėjai saldžiaisiais prizais.

Mantas Kalasauskas